top of page

O nas

Jan Żurek
Prezes i właściciel firmy

Z zawodu leśnik, z domu rodzinnego wyniósł umiejętność „dłubania w drewnie". Początkowo zajmował się wytwarzaniem różnego rodzaju półek i mebli drewnianych, aby w końcu zająć się produkcją szachów i innych gier planszowych. 

 

Na co dzień zajmuje się wszechstronnym zarządzaniem swoim przedsiębiorstwem. Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy Żurek Jan  nie zaszedłby tak daleko bez jegogłowy pełnej pomysłów i innowacyjnego podejścia do prowadzenia biznesu.

Nasz zespół

 

W firmie zatrudnionych jest obecnie 12 pracowników.
Co więcej, wielu z nich związana jest z firmą od wielu lat.
Kameralny charakter Zakładu Produkcyjno-Usługowo-Handlowego Żurek Jan pozwala nam na nawiązanie bliższych relacji i sprawia, że nasza praca odbywa się
w przyjemnej i przyjaznej atmosferze. Wszyscy razem tworzymy zgraną kadrę pracowniczą, która całym sercem angażuje się w swoje obowiązki. Dzięki temu możemy się chwalić, że produkty, które wykonujemy, są naprawdę wysokiej jakości.

Historia Firmy

Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy Żurek Jan oficjalnie istnieje od 11 lutego 2002 r. i jest owocem rozmyślań nad ideą koncepcji dobra i zła, oraz odwiecznej walki, jaka toczy się pomiędzy nimi.

Jan Żurek, zainspirowany koncepcją szachów dla trzech graczy według prof. Filka, przez lata poszukiwał kolejnych interesujących rozwiązań. W końcu wypracował nową, oryginalną wersję, którą zastrzegł w Urzędzie Patentowym. Od tamtej pory Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy Żurek Jan jest jedynym w Polsce producentem szachów dla trzech graczy. Firma produkuje również szachy klasyczne, warcaby i backgammona.

 

Nasze produkty można zakupić nie tylko w Polsce, ale również zagranicą - we Francji, Niemczech, Czechach, Anglii czy na Węgrzech. Mimo rozleglej działalności międzynarodowej, pozostajemy firmą z polską tradycją.

bottom of page